Ámosův list uspěl v krajském kole

Po čtyřech letech vydávání školního časopisu jsme se rozhodli přihlásit do celorepublikové soutěže školních časopisů. V roce 2018 probíhá již dvanáctý ročník soutěže. Zúčastnit se jí můžou všichni, kteří vydávají časopisy nebo noviny v tištěné nebo elektronické podobě pro své spolužáky, kamarády. Jedná se o soutěž postupovou, což znamená, že pro účast v celorepublikové části soutěže je potřeba úspěšně projít krajským kolem, které je organizováno pro každý kraj.

Ámosův list soutěžil v kategorii žáci I. a II. stupně a v regionálním kole soutěže pro Jihomoravský kraj obsadil krásné 2. místo a postoupil tak do celostátního finále, které se uskuteční v listopadu v Brně.

Ráda bych poděkovala celé redakční radě i občasným přispěvatelům za jejich práci. Doufám, že tento úspěch pro nás bude velkou motivací do dalších ročníků