Přesun I. oddělení ŠD

Vážení rodiče dětí z I. třídy,

věnujte pozornost následujícím informacím. Z důvodu propojování kanalizace mezi prostory školní družiny a horním patrem bude v pátek 31. května I. oddělení ŠD přesunuto do 2. třídy ZŠ. Děti si budete tedy vyzvedávat v budově základní školy. Zazvoníte si na zvonek označený ZŠ 1. patro nebo ZŠ zástupce ředitele, nahlásíte paní vychovatelce svoje jméno a příjmení a koho si vyzvedáváte (máme videotelefony, vidíme, kdo si dítě vyzvedává). Jakmile si dítě uklidí, bude vám posláno do šatny, kde se samo vypraví a přijde za vámi do vestibulu školy. Prosím, nevstupujte do prostoru šaten! Jde o bezpečnost vašich dětí!

Ve čtvrtek si děti odnesou oblečení ze zelených krabic a boty z botníku. V pátek si přinesou do školy tašku s převlečením do školní družiny, kterou si uloží v šatně ZŠ do své skříňky. Papuče do ŠD potřebovat nebudou, budou používat školní.

Děkujeme za spolupráci.