​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Nabídka kroužků ve školním roce 2018/2019

Nabídku kroužků budeme postupně doplňovat.
Prosíme o vyplnění PŘIHLÁŠKA DO KROUŽKU, kde najdete zároveň podrobnější informace o přihlašování.

kroužek pro koho čas místo konání cena
pondělí
Věda nás baví (Omniveda)
Mgr. Musilová
1.- 5. ročník 14:00-15:00 h učebna 9. třídy
od 8. října
1 350,-/pol
Kroužek německého jazyka
Mgr. Toušková
5.- 6. ročník 13:40-14:25 h jazyková učebna
od 17. září
200,-/pol.
Všesportovní příprava (Sokolík Brno, z.s.)
Mgr. Koukal
Mladší
(1. – 4. roč.)
15:10-16:10 h tělocvična, hřiště
od 8. října
800,-/pol.
úterý
entomologický kr.
Ing Jiří Chromý​
 1.-2. ročník 15:00-15:45 h jazyková učebna
od 2. října
800,-/pol.
entomologický kr.
Ing Jiří Chromý​
 3.- 6. ročník 15:45-16:30 h  jazyková učebna
od 2. října
800,-/pol.
středa
Veselé pískání – flétna 1
Hana Kalendová
2. ročník 12:45-13:30 h 2. třída
od 12. září
cena dle pokynů ZUŠ Ořechov
Veselé pískání- flétna 2
Hana Kalendová
5. ročník 13:40-14:25 h 2. třída
od 12. září
cena dle pokynů ZUŠ Ořechov
Keramika 1
p. Babáková
neomezeno 14:00-14:45 h dílna 700,- (včetně materiálu/pol
Keramika 2
p. Babáková
neomezeno 15:00-15:45 h dílna
od 3. října
700,- (včetně materiálu)/pol
Angličtina (Rytmik)
Mgr. Adamcová
1. ročník 14:00-15:00 h učebna 1. třídy
od 3. října
980,- + 198,-(učebnice)
čtvrtek
Tanečky
Mgr. Adamcová
 1.- 3. ročník 11:35-12:20 h tělocvična
od 4. října
200,-/pol
Minivolejbal (Rytmik)
Ing. Dvořáková
4.- 7. ročník 16:00-17:00 h hřiště+tělocvična
od 10. října
980,-/pol.
pátek
tanečky
Mgr. Adamcová
4.- 8. ročník 14:00-14:45 h tělocvična
od 5. října
200 Kč/pol.

U kroužků RYTMIKU je nutné vyplnit elektronickou přihlášku na stránkách www.rytmik-krouzky.cz.

 

Náboženství

čtvrtek pro koho čas místo konání poznámka
ŘK náboženství​
Mgr.Ilona Hofmanová
1. a 2. ročník 13:00 – 13:45 h učebna 2. třídy
od 20. září
kroužek
​ŘK náboženství​
ThMgr. M. Sierpniak
​3. ročník ​12:45 – 13:30 h ​jazyková učebna
od 20. září
​kroužek
​ŘK náboženství​
ThMgr. M. Sierpniak
​4. a 5. ročník ​13:35 – 14:20 h ​jazyková učebna
od 20. září
​nepovinný předmět
​ŘK náboženství
společenství mládeže
​6. – 9. ročník ​15:00 – 16:00 h ​​fara Želešice
od 20. září
​neorganizuje škola