Výuka podle PES 5 od 4. 1.

Vážení rodiče,
dle nařízená MŠMT bude od 4. 1. 2021 probíhat výuka na školách podle stupně 5 protiepidemického systému. Znamená to, že všechny třídy na základní škole kromě 1. a 2. přechází na distanční formu vzdělávání dle upraveného rozvrhu, který najdete v příloze. Je stejný jako ten, který platil od října 2020. Děti v MŠ a žáci 1. a 2. třídy dochází nadále do školy a učí se dle prezenčního rozvrhu. Stále platí všechna hygienická opatření (dezinfekce, roušky v ZŠ během celého vyučování a o přestávkách,…).
Pro žáky, kteří nemají možnost tisku, budou opět v zádveří školy připraveny tisky od 15 hodin na následující den. Pokud máte o tisky zájem, kontaktujte třídní učitelku. Poprvé budou tisky připraveny v pondělí odpoledne (od 15:00) na úterý 5. 1.
Opět Vám nabízíme možnost zapůjčení notebooku pro potřeby distanční výuky. Notebooky budou k dispozici během pondělí od 7:30 do 16 hodin. Pokud máte o zařízení zájem, kontaktujte zástupce ředitelky na emailové adrese: spirit@skolazelesice.cz.
Po dobu distanční výuky mají žáci možnost vyzvednout si obědy u venkovního okénka jídelny v čase od 11:00-14:00 hod. Kdo bude mít zájem o obědy, je třeba je přihlásit u vedoucí školní jídelny do soboty 2. 1. 2021. Žáci 1. a 2. třídy mají obědy přihlášeny.
Stejně jako v říjnu funguje i školní družina (2 oddělení provoz do 16:30).
Technickou pomoc i nadále zajišťuje Mgr. Štěpán Koukal. Bude-li mít někdo problém s hesly, vkládáním či čímkoliv jiným, obraťte se na něj koukal@skolazelesice.cz.
Pokud by došlo v následujících dnech k nějakým změnám, budeme Vás informovat emailem a prostřednictvím webových stránek školy.