Galerie na plotě

Vážení rodiče, milé děti!

S prvňáčky jsme si ve školní družině povídali o obci, ve které žijeme – o Želešicích. Co se nám v obci líbí, co nám chybí, jaká místa v obci považujeme za důležitá, jak vypadá znak obce, kdo zná naši paní starostku. Povídání jsme doplnili výrobou poštovní známky pro Želešice. Spojili jsme síly a společně jsme část obce vybudovali ze stavebnice (SEVA). Přidaly se k nám i děti ze druhé třídy, které vyrobily znak obce a známku České republiky.

Rozhodli jsme se, že uspořádáme výstavu našich prací. Protože nemůžeme pozvat rodiče do školy, zvolili jsme „Galerii na plotě“, která je přístupná široké veřejnosti. Při cestě do školy si můžete prohlédnout naše umělecká díla. Jste srdečně zváni!

děti z I. a II. oddělení ŠD, Mgr. Iveta Schimmerová a Mgr. Táňa Bochýnková

úvod do galerie škola obrázky na plotě znak obce Želešice příroda u rybníka Želešice ze stavebnice Želešice obecní úřad kopeček