​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Nabídka kroužků ve školním roce 2019/2020

Nabídku kroužků budeme postupně doplňovat.
Prosíme o vyplnění PŘIHLÁŠKA DO KROUŽKU, kde najdete zároveň podrobnější informace o přihlašování.
U kroužků přes RYTMIK a OMNIVEDA je nutné vyplnit elektronickou přihlášku na stránkách www.rytmik-krouzky.cz. a https://www.vedanasbavi.cz

kroužek pro koho čas místo konání cena
pondělí
Keramika (Rytmik)
Natálie Bezinová
1.- 5. ročník 14:00-15:00 h dílna
od 7. října
1380,-/pol.
Všesportovní příprava (Sokolík Brno, z.s.)
Mgr. Koukal
1.- 5. ročník 14:30-15:30 h tělocvična, hřiště
od 30. září
850,-/pol.
Florbal
(Sokolík Brno, z.s.)
Mgr. Koukal
1.- 5. ročník 15:35-16:35 h tělocvična
od 30. září
850,-/pol.
úterý
entomologický kr.
Ing Jiří Chromý​
 1.- 2. ročník 15:00-15:45 h přírodovědná učebna
od 1. října
800,-/pol.
entomologický kr.
Ing Jiří Chromý​
 3.- 6. ročník 15:45-16:30 h přírodovědná učebna
od 1. října
800,-/pol.
Tanečky
Mgr. Adamcová
 1.- 3. ročník 12:50-13:35 h tělocvična
od 1. října
200,-/pol
středa
Veselé pískání – flétna 1
Hana Kalendová
začátečníci 11:55-12:40 h 1. třída
od 11. září
cena dle pokynů ZUŠ Ořechov
Veselé pískání- flétna 2
Hana Kalendová
pokročilí 12:45-13:30 h 1. třída
od 11. září
cena dle pokynů ZUŠ Ořechov
Kroužek deskových her pro ŠD ŠD 15:15-16:45 h od února zdarma (hrazeno z OPVVV)
čtvrtek
Čtěnářská dílna pro ŠD
Mgr. Toušková, Mgr. Vařeková
ŠD 13:00-14:30 h 3. třída zdarma (hrazeno z OPVVV)
Věda nás baví (Omniveda)
Mgr. Musilová
1.- 5. ročník 14:00-15:00 h 6. třída
od 3. října
1 350,-/pol
Minivolejbal I.
(Sokolík Brno, z.s.)
Ing. Dvořáková
začátečníci 15:30-16:30 h hřiště, tělocvična
od 3. října
850,-/pol.
Minivolejbal II.
(Sokolík Brno, z.s.)
Ing. Dvořáková
pokročilí 16:30-17:30 h hřiště, tělocvična
od 3. října
850,-/pol.
pátek
Angličtina
(Sokolík Brno, z.s.)
Mgr. Adamcová
1. ročník 11:40-12:40 h učebna 1. třídy 850,-/pol.
tanečky
Mgr. Adamcová
4.- 9. ročník 14:00-14:45 h tělocvična
od 4. října
200,-/pol.

 

Náboženství

čtvrtek pro koho čas místo konání poznámka
ŘK náboženství​
Mgr.Ilona Hofmanová
1. a 2. ročník 12:50 – 13:35 h učebna 1. třídy
od 19. září
kroužek
​ŘK náboženství​
ThMgr. M. Sierpniak
​3. a 4. ročník ​12:50 – 13:35 h ​jazyková učebna
od 19. září
​kroužek
​ŘK náboženství​
ThMgr. M. Sierpniak
​5. ročník ​13:35 – 14:20 h ​jazyková učebna
od 19. září
​nepovinný předmět
​ŘK náboženství
společenství mládeže
​6. – 9. ročník ​15:00 – 16:00 h ​​fara Želešice – bude upřesněno ​neorganizuje škola