Stojan na koloběžky

Vážení rodiče a milí žáci,

vzhledem k tomu, že spousta dětí se do školy dopravuje na kole nebo koloběžce, rozhodli jsme se umístit u budovy školy nový stojan na koloběžky pro 6 koloběžek. Primárně je určen pro velké koloběžky, které nelze složit a umístit např. do šatní skříňky. Koloběžky již nebude z bezpečnostních důvodů možné nechávat volně stát v šatně. Mohlo by dojít k úrazu žáků, v případě elektrických koloběžek je navíc riziko v možném zahoření baterií a tím vzniku požáru. Každý ze stojanů lze uzamknout vlastním visacím zámkem nebo zámkem na kolo. I přesto, že je prostor monitorován kamerovým systémem, v případě odcizení kola nebo koloběžky nenese škola za toto zodpovědnost. Zamykejte si proto svá kola a koloběžky. Pokud si koloběžku zamknout nechcete, neblokujte stání ostatním.

V případě, že se stojan osvědčí, pořídíme v příštím roce další.

Děkuji za pochopení a dodržování pravidel a věřím, ze vám stojan bude dobře sloužit.

koloběžky stojan